Valdas Adamkus - Televizijoje jį pristato kitaip.

2010.05.09 Justulis
  • 230
46
Valdas Adamkus







Nuotraukos nėra
Anonimas 5403    
#38 lietuvos radijo korespondentai kalbėjo su Vadu, tačiau šį pokalbį pasiskolino Tv3
Nuotraukos nėra
def 5656    
#12 nu taip, parodys per TV kadanors Smetona, ir parasys Lietuvos resupublikos perzidentas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
#12 ;D facepalm
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
#12 juokingiau už demo. vadas.
gretagreat28 5800    
;D~
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
#12 EPIC FAIL cia gi parasyta VADAS Adamkus o ne VALDAS Adamkus! Kas jus per zmones...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
to #12 - susivartei.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
arba parasai . Labas gal nemiegi? - Labas ne. O tu parasai pochui man ir prikolas buna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
bet tj dar vienas failas :D Parasyta

"telefonu lietuvos radijui" o turetu buti tv3 ziniom ar kazkas panasuas :d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
#20 Sutinku.
Vyncas 5872    
#12 Dūūūhas X DDDDDDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5872    
#12 žiauriai čia suskėlei :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
#12 kmentaras dar geresne demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
Vadas Adamkus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
#12 pats save susivartė.
o šiaip geras:D
Nuotraukos nėra
Kontrastas 5879    
:D owned!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
Nuzude ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
Vadas xD va cia tai geras... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
#21 Ko tau Vladas nepatinka ? :D
Fusion 5883    
O ką, visai normaliai.
Vyncas 5888    
Pameni, ant to stendo ar kažko tokio xD
Vyncas 5888    
Čia Taure xD
Vyncas 5888    
#21 "Klubo va(l)dovas - šarūnas..." xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
#12
not sure if troll
boxer564 5888    
HM ;D gerai ka ne Vladas xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
#12 stai kas buna kai debilas bando pasirodyti protingu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
#12
debilas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
#12 Pats tu imbecilas, ablomą pasigavęs.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
#12, pasteršei ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
#12 kaušas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
#12 fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
#12 taigi juokemes is to kad varda neteisingai uzrase o ne todel kad prezidentas jis
Nuotraukos nėra
stranger21 5890    
geras:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
jūs gal imbecilai visi? prezidentas net ir po kadencijos vadinamas prezidentu, čia yra tokia norma visam pasaulyje, prezidentas tai juk ne sekretorė kokia... juokitės iš protingesnių už save :))) parodote savo neišmanymą.
Aiste 5890    
Patinka ;D
Nuotraukos nėra
DjD 5890    
XD nice
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
Nužudė. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
geras geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
cia tj top feilas !!!!!!!!!!!!! Wadas Adamkus FTW !!!!!! malacei tvtrys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
:D
chzarija 5892    
tikrai kad vadas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
pz zjbs ;D
Johny 5892    
+5 Gera demotyvacija ;D
Vyncas 5892    
+++++
fucks 5892    
:D
Grįžti į viršų