Pavasaris - Pavasario nebus

2010.07.13 Justulis
  • 81
20
katinas,kastracija,pavasaris,cat







Nuotraukos nėra
Anonimas 5303    
Tai kastruokit ir žmones, kur po 7-8 alkanus vaikus augina ;) Ar geriau, kad alkani vaikų namuose augs?? :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
as irgi miegociau atsimerkes.xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
gi jis nieko net nejunta.smiges jis ten miega ;D mano katinui kai kiausus pavoge irgi paskui miegojo atsimerkes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
#16 taip nu. kaip kitaip išpjaus?

o pavasario nebus, nes negalės daryt vieno dalyko su katėm.

nesąmoninga demo
Sadness 5817    
kokio velnio jis priristas, tipo, kad ant nugaros liktu guleti ? nes atrodo tai ziauriai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
#5 o is kur i ten kopinta?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
a jus daunai ar kaip, jau simta kartu sakyta buvo, kad ne visi megsta rusiskuose saituose skaityt rusiskus demotyvatorius!? JEIGU NEPATINKA TAI NX CIA LANKOTES!?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
Pritariu 100% !!!!!!!!!!!!!!! #11
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
kaip tos letenėlės gražiaia atrodo ;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
DEMOTYVACIJA.LT- SUDAS. KOPINTOJAI.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
kartais gavę narkozę gyvūnai vis tiek lieka atsimerkę
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
# 7 Kam ji marint,jei ji tik kastruot ruosias?..lol.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
#5 koks skirtumas iš kur kopinta? Ir kam tu tai pasakei, jei niekam neįdomu? Ir kam vaidini tokią apgailėtiną?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
eina na, net nemarina, gyvam pjauna boza boza
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
kai kurie nesilanko tavo tam fishki.net :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
kopinta ish fishki.net :D apgailetina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
krc katinas kaip mano..
Fusion 5826    
Ble, kai žiauriai atrodo :D...
Karole 5827    
Katukas tai nuo mano beveik nieko nesiskiria :)) tik mano storesnis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
Diev mano. kaip žiaurei atrodo katukas ;\
Grįžti į viršų