Jei Tu BETMENAS - visai nesvarbu kas čia ( "who's there").

2010.07.13 Justulis
  • 75
22
betman,betmenas







OoS 5773    
#21 Pizda tiesiog, kaip juokinga buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
Agnė:
-Erika.
-Ko?
-Nieko.
<...>
Erika:
-Agne.
-Nieko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
Krc,nesigilinkit,sulu truksta daug kam.Kas su geru humoro jausmu ir taip supras,be jokiu sudinu aiskinimu,praleido nepraleido,Jokeris liko be savo anekdoto
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
#7 tas anektodas visiskai ne prie ko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
#14 kas tau daros ??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
PATS IR EIK!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
EIKIT JUS VISI NACHUI
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
Nu tai cia visi supranta kaip nori, vieni kad praleido who's there, o kiti kad beatmanas kaip ciakas norisas :)
OoS 5825    
#7 Ir pati nexuja nesupratai demotyvacijos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
COMIXED . COM
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
geras sitas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
Why so serious? Because stupid...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
betmenas pavaro...;D kas belieka jokeriui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
koks skirtumas sulietuvinta ar ne :) esmė pačioje demoatyvacijoje.

o kas nesuprato: tai po "knock knock" turėjo betmenas paklausti, "who's there" (liet.kas ten?), bet to nepadarė ir iškart pasiūlė užeit.

"orginalus" anekdotas:
- Tuk tuk !
- Kas ten ?
- Tai aš, Mirtis !
- Na ir kas?
-Na ir VISKAS.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
sudas cia blet gi nukopintas irgi kas istikro kure demotyvacija tas zjbs zmogus o cia sulietuvinta jokio savo darbo neideta
povilasq 5826    
gerulis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
as tai nesupratau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
geras:D
Dvi 5827    
#1 jooo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
luzau :D
Grįžti į viršų