Heavy Metal - Nors Tavo klausoma muzika yra nuostabi, tačiau tai nereiškia, kad toks esi ir Tu

2010.05.09 Justulis
  • 80
29
ehavy, metal,metalas,muzika







Nuotraukos nėra
Anonimas 5023    
#17 Gerai, kad tokie degradai kaip tu neturi jokio balso visuomenėje... eik toliau pliaupti pigų alų, durneli
Derogan 5565    
#22 Labai pritariu tau :).
anonimas 5576    
#22 taikliai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
H.M !!! /,,/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Kiekvienas žmogus skirtingas. Nieko čia nematau verto demotyvuoti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
Thrash till Death, gerbiamieji
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
MEtalas valdooooo :D (rock)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
Nu žmonės ne patys simpatiškiausi čia. Bet metalas (bent man)- pati geriausia muzika. Metalistai- draugiškiausi, fainiausi žmonės ir so fuckin what?
Die for metal, baby :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
#18 Matos kad tave tevai ismokino tolerancijos. Ta proga lamocink bybi.
Rawr 5830    
#20 +10
andrukas 5832    
#4 mansonas yra dx! kazkokia elektronika! ir zinok, vaikeli, jis nesusijas visai su metalo. mm apgailetinas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
O gezai, turbūt galvoji, kad dalyvauji konkurse "Kas sugebės sakiny pavartot daugiausia keiksmažodžių, to nebespjaudys šulioj"? Turiu nuvilt.. Bet vis tiek gerai pavarei, gerbiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
charzija pati blet emo ja gaidina tie blusmaisiai nachui emo visi blet tabletes nachui geria kad bybys stovetu nes blet kai pamatai emo blet tai nachui niekam bybys neatsistotu blet greiciau nachui depresija isitaisysi nachui negu prapisi nachui sudubasint visus tokiu issigimelius blet. karoce jie duxai ir blet cigonai ir tie labiau maladiec nes nachui emo pamato kampa uzsigliucina blet ir pyzina i ji venu xujerintis blet
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
#4 chzarija
"o gal is ju isaugs busimieji marilyn manson, ka ten zinai, pasiziurejus mansono jaunystes fotkes irgi juokingai atrode "

Pz,nusisnekejai :) prie ko cia tas MM? sitie vaikai net ne gotai. Geriau tegul net ir neisauga "busimieji marilyn manson"(:D) ,nes tik susigadintu save komerciniam šūde :) va heavy'io virukai paklauso,ir maladiec.

Beto,nepanašu,kad jie čia bande pavaizduot nuostabius. tai nelabai tas prierašas po fotke ir tinka, mano manymu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
As ir metalistas, bet muzikantas is manes iseitu nekoks :D
\m/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
rinktiniai metalistai :D
p.s. norėčiau tokių plaukų kaip to ryžo :D
GuoDy 5883    
Muzika vistiek tikrai gera. xD O visuose stiliuose yra nenuostabių žmonių. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
nu cia bent jau demotyvacija...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
desimciametis - tu pagaliau, gali uzsikisti! ar reiks man paciam ta padaryt? kiekviename komentare grybauji konkreciai, apie rasybos klaikuma jau net nekalbu.. O ka duhina, tai tik tave ant kiekvieno kampo :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
cia tipo wazybos kuris yra gejiskesnis uz kitus ? ? ne nu krc kokiu lopu yra ... ciuju juos duhina shulioj -.-"
D_D
Vyncas 5890    
Aš nesu metalistas, man tiesiog patinka ta muzika ir tiek : )
fucks 5890    
blogas kareivis kuris nenori tapti leitenantu :)
Vyncas 5890    
Aš metalo klausau, bet nenoriu tapti rock'o atlikėju xD
styx 5890    
Žiauri teisybė, tuo labiau poweris.. Nors iš jo man nebent kokie Persuader (mm)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
Taip,kiekvienas metal'o klausantis jaunuolis nori tapti rock'o atlikėju...
chzarija 5890    
o gal is ju isaugs busimieji marilyn manson, ka ten zinai, pasiziurejus mansono jaunystes fotkes irgi juokingai atrode
chzarija 5890    
vistiek geras :)
chzarija 5890    
geras. 5
dzokeris 5891    
lol demotyvatorius vogtas :D kaip tik snd sita maciau nete kai dariau skaidres apie metala :D
Grįžti į viršų