Taip :)
Tokie jau tie žmonės... - Pagalvoja tik tada, kai padaro...Bet negalvoja,kai daro...
Anonimas
5825
Anonimas
5831
Jau geriau tai nebutu tiesa ;/
-Viktorija-
5836
Gera demotyvacija :)
Anonimas
5838
cia tai tikra tiesa
Anonimas
5839
va cia tai teisybe tarkim kaip pavizdys kai palieki zmona su vaiku ir grysti po keliolikos metu atsiprasyti kad palikai nu tiesiog banalu ....
Anonimas
5839
Tačiau geriau gailėtis to ką padarei nei to ko nepadarei :)
Anonimas
5839
Uzskaitau, daznai taip buna ; ((
|

