Lietuviai - Jie visada buvo mandagūs

2010.12.24 Jinzo
  • 343
13
lietuviai,mandagumas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
man irgi panashiai buvo
jorkinas 5659    
Sustume ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
#6 ;D na net jei ir meluoja vistiek pralinksmino :))
Torys 5659    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
#6 Jo as irgi plytu prisistates balkone 6 auskte visa palete, butent tam kad kaimynam i langus automobiliu metyt. Suprantu ir uzjauciu tave.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
Gerulis koks:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
#6 jo...kurgi ne -_-
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
as tai nesikankinu. isgirstu nakti kiema kaukiancia signalke - iskarto is plytos i priekino langa. o poto zvengiu kaip savininkas dejuoja atbeges. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
nu ir teisingai.!:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
Bl geras :D aisq speju pats parase toki :)
Bet ne tame esme :)

BETO TIKRAI MANDAGUS BENT JAU ISPEJO UZ KA BUS :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
Gerulis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
kopijuoja duhas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
mandagus ar ne bet cia yra tiesos nuspierka koks vaikas bmw nusistato ant jautrausio rezimo ir vos paputus vejaliu ji ima kaukti ir kai kokia 4h ryte prabundi del kazkokios sumautos signalkes...
Grįžti į viršų