#18 Pats tu epic fail... nesuvoki, kaip tokie nurauti komentatoriai užknisa
Daktarai - Jei tau pasakė diagnozę, tai ir nesiginčyk
Anonimas
5146
Anonimas
5250
#6 ;D
Anonimas
5332
#6 tu epic fail
Anonimas
5385
bubilius kybys :D
Anonimas
5612
#6 Omg xD Nerd control xD
Anonimas
5612
#6 pz... žudikas :D
Anonimas
5613
#6 :D fail
Anonimas
5613
#6 :D
Anonimas
5613
#6 Bent rašyti išmoktum...
Anonimas
5614
#6 nu nx :D
Anonimas
5614
#6 nu, bet ir išsiliejai :D
Anonimas
5615
#6 nebutum bl gejus
Anonimas
5615
6# Lūžau :D
Anonimas
5615
#6 zudai :D
noob.saibot
5615
#2 aciprasau as buvau nusimines todel isiliejau ant taves.
noob.saibot
5615
#2 tavo siknoj demotyvacija gaidy
Anonimas
5615
senas bairis :D
Anonimas
5615
dabar tai jau gera diagnozė.. gera :)
bagyra666
5615
tai kur cia demotyvacija?
Teenagor
5615
;D
|

