Pzdc. ;p
Žiūrėk, mama, - radau kelią į Ameriką
Anonimas
5643
Anonimas
5646
#17, Skaudėjo?
Anonimas
5651
:D
Anonimas
5651
as gejus :P
AziTroXx
5651
Nuzude :D
Anonimas
5653
15# tėtis jau ''Amerikoj'' ;D
kiki17
5654
nx, kai ka prisiminaiu.. :D gerule ft ir zodziaii...bet kode ne teti ? ?
Vai2kas
5654
suudas plaukia! ;D
Anonimas
5654
Nesuprantu, kuo jis džiaugiasi? Tuo, kad jis "rado kelią į ameriką", ar, kad "rado kelią iki kakučio"? :)
Rocknroll
5655
ciukcia
Anonimas
5655
#5 Oj blia.... pas kai ka pastabumas nerealus :))))
Anonimas
5655
#2 susidegink
Anonimas
5655
#5 pyzdec rimtai sudai plaukioja :D
Anonimas
5655
#5 užskaitau xD
Anonimas
5655
Jie čia slėpynes žaidžia :D
povilasq
5655
#2 pats tu bl asilas iš fermos išvarytas... akis prasitrynk, tokia ir turi būt demotyvacija.
Anonimas
5655
ten šūdas dešiniam kampe apačioj?:D
Anonimas
5655
:D
Anonimas
5655
Fermeri, a taisykles esi kada skaitęs???
Hug
5655
koks laimingas :D
|

