nenusimink invalidu masinos irgi neblogesnes
Pasiilgau - svylančių padangų kvapo
Anonimas
5499
Anonimas
5529
mr teisusis dusk vps amaras
NesTaiPaprasta
5592
sugalvojau! pridek degtuku prie savo ratuku!
Tommuks
5610
gera demotyvacija :)
Anonimas
5610
VellSide, tai bent reikia nuotrauka normalia uzmest, tai gal butu patvirtine :D
Anonimas
5611
#1 #2 #3 #4 durnei !!!!
VeilSide
5611
Is manes ideja pasisavinta.. ir visai ne i tema cia :)
povilasq
5611
nu tai eik prie autostrados, ar paprasyk kad draugai pavezintu? ar jau irgi nebegali? na tai tuomet buna masinos specialiai tokiem pritaikytos...
NandP
5611
Įsidėk vartikliuką kokį į vežimelį ir vėl užuosti galėsi xD
Anonimas
5611
wtf?
Anonimas
5611
užsičiaupk popo
Anonimas
5611
uzsiciaupk mr. ro!
Anonimas
5611
uzsiciaupk snargli
|

