nenusimink invalidu masinos irgi neblogesnes
Pasiilgau - svylančių padangų kvapo
Anonimas
5502
Anonimas
5532
mr teisusis dusk vps amaras
NesTaiPaprasta
5594
sugalvojau! pridek degtuku prie savo ratuku!
Tommuks
5613
gera demotyvacija :)
Anonimas
5613
VellSide, tai bent reikia nuotrauka normalia uzmest, tai gal butu patvirtine :D
Anonimas
5613
#1 #2 #3 #4 durnei !!!!
VeilSide
5613
Is manes ideja pasisavinta.. ir visai ne i tema cia :)
povilasq
5613
nu tai eik prie autostrados, ar paprasyk kad draugai pavezintu? ar jau irgi nebegali? na tai tuomet buna masinos specialiai tokiem pritaikytos...
NandP
5613
Įsidėk vartikliuką kokį į vežimelį ir vėl užuosti galėsi xD
Anonimas
5613
wtf?
Anonimas
5613
užsičiaupk popo
Anonimas
5613
uzsiciaupk mr. ro!
Anonimas
5613
uzsiciaupk snargli
|

