Pasiilgau - svylančių padangų kvapo

2011.02.12 Jezus
  • 65
14
ratai





: ratai


Nuotraukos nėra
Anonimas 5502    
nenusimink invalidu masinos irgi neblogesnes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
mr teisusis dusk vps amaras
NesTaiPaprasta 5594    
sugalvojau! pridek degtuku prie savo ratuku!
Jezus 5613    
#7, šita idėja demotyvacijai man kilo, kai pamačiau tavąją, pripažįstu, bet tavo demotyvacijos esmė visai kitokia negu šios:)
Tommuks 5613    
gera demotyvacija :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
VellSide, tai bent reikia nuotrauka normalia uzmest, tai gal butu patvirtine :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
#1 #2 #3 #4 durnei !!!!
VeilSide 5613    
Is manes ideja pasisavinta.. ir visai ne i tema cia :)
povilasq 5613    
nu tai eik prie autostrados, ar paprasyk kad draugai pavezintu? ar jau irgi nebegali? na tai tuomet buna masinos specialiai tokiem pritaikytos...
NandP 5613    
Įsidėk vartikliuką kokį į vežimelį ir vėl užuosti galėsi xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
wtf?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
užsičiaupk popo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
uzsiciaupk mr. ro!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
uzsiciaupk snargli
Grįžti į viršų