O ar tu pašoki - Kai klausaisi muzikos ir kasnors tau pabaksnoja į petį?

2010.11.02 Jezus
  • 66
13
ausines, muzika, peti







Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
gon
n3xt 5714    
(n)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
Ne, nebent klausydama šoku ar dainuoju ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
ne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
#7 dažnai pasitaikantis variantas.
gretagreat28 5714    
ne
povilasq 5714    
trenkiu iš alkūnės, po to kai atsipeikėja normaliai kreipiasi...
Rocknroll 5714    
fail.Atsisuku ir bsio
Vanagas 5714    
šūdų šūdas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
kas cia kurva per demotyvacija ? atsigaukit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
taip;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
Visada. ;D
Nuotraukos nėra
Komentuoju. 5715    
ne.
Grįžti į viršų