gražūs medis
Medis - Jis tau suteikia gyvybę. Tu jam - mirtį.
Anonimas
5279
Anonimas
5279
tai geras medis
Anonimas
5728
Ne
Anonimas
5840
#20 tai va kad tikra demotyvacija turi priverst susimastyt o ne sypsena kelt :P
Anonimas
5841
#16 sutinku, demotivacija nebutinai turi but juokinga ;)
Anonimas
5842
#9 gal anyksciu silelio neskaites?
Anonimas
5842
Na jo patys pagalvokit nebūtų gamintoju(medžiu )nebūtų deguonies taigi nebūtų ir mūsų,o mes šiais laikais vis kertam ir kertam miškus kitaip sakant patys nesuprasdami dedame sau ant kaklo kilpa ir stovime ant plonutės šakelės nežinai kiek ji dar išlaikys .
vikangel
5843
Žiauri realybė..
Anonimas
5843
va cia tai nors demo. Kitu puse cia sumestu tai primena humoro portala etc.
Anonimas
5843
Anx: nebuvau, bet aš turėjau omenyje ne apie kokį nors miestelį, miestą, šalį išskirtinai, o apskritai, ką mums medis teikia.
Anonimas
5843
Jeigu medis nebus nukirstas, kada jis yra subrendes- jis supus, tai gi, patys darykite isvada, apie ju kirtima :D p.s. butu neblogai, kad uz viena nukirsta butu pasodinamas kitas ar net du :)
Anonimas
5843
ne, ne zmogus;D gyvunas;D
Anonimas
5844
Ne, dėka žmonių ir gyvūnų, kurie kvėpavimo proceso metu išskiria medžių gyvybei reikalingas medžiagas, medžiai išties egzistuoja.
Anonimas
5844
nusisnekejai... ar zmogus medi sukure>???
Anonimas
5844
Lol, medžių išvis nebūtų, jei nebūtų gyvūnų ir žmonių, kurie juos naikina.
Anonimas
5844
#6 Tu gal anykščiuose nebuvai?
Anonimas
5844
Viliau: medis sugeria visas išmetamas dujas ir ne tik, visą blogą orą geria į save ir taip leidžia mums kvėpuoti grynu oru, todėl jis teikia mums gyvybę.
Anonimas
5844
Ne iš medžio juk gimstame, tai kaip suprasti,jog jis suteikia man gyvybę?
Anonimas
5844
vaisai kaip anyksciu silelis :)
Anonimas
5844
Tiesa.
Zaraza
5844
baisus vaikinai/ merginos kersinkit gamtai - iskirskit miska :D
cigo
5844
gera demo!
Anonimas
5844
Gyvenimo ironija :D
Anonimas
5844
tiesa ;)
|

