Jėzus Kristus - Jis atėjo kai šviesa bet žmonės labiau pamilo tamsą nei šviesą (JN 3,19)

2010.12.31 05:39 Jaroslavas
  • 5
12
jezus, dievas, biblija







Nuotraukos nėra
Anonimas 4794    
#7 Religija paremta neracionalia baime, ji žudo smalsumą, stabdo mokslo progresą, sukelia beprasmius karus visame pasaulyje, ardo šeimas, sukuria autoritarinį "išrinktųjų žmonių" įvaizdį, iškraipo logiką ir faktus, bei įteigia žmonėms, kad jie atsakingi ne vieni prieš kitus, o prieš kažkokį aukštesnį intelektą, ir taip sugriauna žmonių tarpusavio ryšį. Davai, dabar papasakok, kaip tavo religija padeda tau susitaikyti su faktu, kad tu esi tik mėsos maišas, sėdintis ant akmens kosmose, ir vieną dieną tu mirsi, tavo asmenybė išnyks tą akimirką, kai tavo smegenys nustos funkcionuoti, visos tavo mintys, idėjos ir planai prapuls į nebūtį, ir iš tavęs liks tik prisiminimai, kurie išliks daugiausiai tris ateinančias žmonių kartas, ir tavo proanūkiams jau neberūpės, ką tu nuveikei per savo juokingai trumpą gyvenimą.
#10 Drįstu paprieštarauti. Yra daugybė žmonių, kurie išmano pasaulio religijas geriau, nei tu, ir jomis netiki.
anonimas 5631    
#7 dar ir kaip ji trukdo pasaulis butu zymiai geresnis be jos
Jaroslavas 5658    
neturit ka daugiau pasakyti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
G-G-G-G-GAY!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
#7 Būtent todėl, kad jie NESUBRENDĖLIAI. Gėda. Pliusas autoriui, kad drąsiai reiški save. +++
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
as nesuprantu kodel demotyvacija.lt atsiranda mazvaikiu, nesubrendeliu, kurie kritikuoja religija.... jums ji trukdo ar kaip??? suaukit viena karta....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
ciulpk ta savo biblija
Jaroslavas 5658    
pasakyk eilutes kuri pati sau priestarauja?? :))))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
tavo biblijoje yra atsakymai ? :D tai kodel paaiskink ji priestarauja pati sau ?
Jaroslavas 5658    
dziaugiosi kad mano bibljoje yra visi atsakymai..... nes tavo tamsoje nlbj ju yra kaip matau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
Um... Čia nelabai kam įdomi ta tavo biblija...Ir taip man labiau patinka tamsa :Pp
Jaroslavas 5659    
o kas cia tokio nesamoningo??
Grįžti į viršų