Šaldytuvo būsena: - „nėra ką valgyti“

2012.07.25 Izabelle
  • 21
5
Šaldytuvo būsena:







Firework 5082    
Likutis vyno, pepsio... Reiškias, yra ką gerti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5082    
#3 yra du kiaušai durelėse :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5082    
nu ir ka cia valgyt? nei mesos nei kiausu nieko...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5083    
bet ka gert yra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5083    
First
Grįžti į viršų