O dieve, benamis kačiukas - įdėję jo nuotrauką į demotyvacija.lt jam nepadėsit.

2010.08.20 12:21 IsGatves
  • 1
23
graudzios, demotyvacijos, uzkniso, juodai







IsGatves 5788    
#22 Žinau
Vyncas2 5789    
Čj iš Rusijos tas katinas.
IsGatves 5789    
Čia grasinimas? Aš žinok šiandien pas tave į kaima atvažiuosiu tj neįsipisinėk.
Janis 5790    
#19 Tu žiūrėk, kad žaibas tavo virvutės į pelenus nepaverstu.
IsGatves 5790    
#18 Čiulpk žaibą.
Janis 5790    
#17 Kepkis kiaušinienę.
IsGatves 5790    
#16 Man tiesiog atsibodo įrodinėti, kad nesąmones pradėjai daryti tu visų pirmą atsiųsk linką tos demo, apie kurią kalbėjai, nes nerandyu pas tave, ir išviso uostyk kiaušus.
Janis 5790    
#15 Šaunuolis neturi daugiau ką pasakyt, ir tuo pačiu dar įrodei, kad tikrai esi idiotas, sveikinu.
IsGatves 5790    
#14 Eik nx!!!!!
Janis 5790    
#13 1. Aš nesakiau jog tai blogai, kad įkėliau su panašia mintim. Tai nereikėjo įjungti pašaipos jungiklio.
2. Gyvenimu aš nesiskundžiu, todėl nereikia man pamokslauti. Pamokslai dažniausiai iššaukia neigiamą reakciją.
3. Sakai nieko blogo nesakai, tu ką tik mane idiotu išvadinai, nors aš tik paklausiau ar tu idiotas...

Šioje situacijoje tu esi neteisus. Nes gavosi tavo kabinėjimasis prie žodžių, kai aš neturėjau nieko omeny, ta prasme nesiskundžiau, tiesiog pasisakiau.
IsGatves 5791    
#11 Tai tu čia idiotas, aš tuo labiau tau nieko blogo nesakiau, tik pabrėžiau faktą, kad gyvenime nebus rožėm klota.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
#7 atvaziuok pas mane siandien.
Janis 5791    
#10 Blet tu idiotas? Aš tau kažką tokio sakiau, kad čia reiktu pradėti stenėti ar ką?
IsGatves 5791    
#9 Oi kaip baisu, toks jau gyvenymas. #7 Tokia mintis ir buvo...
Janis 5791    
Vakar buvau kažką panašaus įkėlęs tai žmonių reakcija buvo priešiška mano atžvilgiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
Cia tikslas ne kaciukui padet, o visus issigimelius atves i kelia kad tokiu kaciuku daugiau nebutu!
OoS 5791    
#6 Pasityčiojo iš monotoniškų ir banalių demotyvacijų apie benamius gyvūnus, o ne iš komentarų. Nervus į konservus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
komentaru aukos jus, sukure demo tipo taip gaunas kas pakomentuos kad gaila tai tas bus jau koks luzeris, blt atsigaukit zmones jus te prieki , nejau kas ka pasako ta ir darot kad pasirodytumet kietais, o man gaila, nors ir milijona kartu tai sakyciau vadinkit debile zinau kad nk nepasikeis, taciau geriau buti zmogumi nei tokaiis idiotais
gretagreat28 5791    
Kaciukas is haičio ;D
OoS 5791    
Bet tai koks šlykštus!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
Aš nesakau,kad man jo negaila
Paulius93 5791    
Tik tau vienai - ne...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
Tuoj pasipils žmonių kuriem tikrai labai "gaila" šito kačiuko:D
Grįžti į viršų