Daug lengviau yra nusišypsoti - ir pasakyti kad viskas gerai, negu verkti ir paaiškinti dėl ko.

2011.01.02 Inmyshoes
  • 395
13
verkti,aiskinti,sypsotis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
Nesamone!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
Būtent.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
"demotyvacija" ir visiem taip patinka, cia demotyvuoja meluot? Ir isvis mintis nei siokia nei tokia, emociju taip paprastai nesuvaldysi, todel pries kurdami demotyvacijas pagalvokit kokia jusu minties prasme, nes sitos banalybes taaaaaaip atsibodo
Modestele 5650    
Nx mano tokia pat demo.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
#8 nx jum visur tik emo, pz atsigaukit, visi zmones yra nusivyle gyvenimu daugiau ar maziau, verkia, gyvena , myli, yra iskaudinami, nori mirti, pz gyventi, buti tiesiog zmogumi, parodyti emocijas reiskia buti emo ? ? ? ?? atsiprasau tada uzsidarykim savyhe nerodykim emociju, bukim lediniai, kuriem ant visko nusispjaut....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
Eiline emo demo, susideginkit hahahaha
Lukrecija123 5650    
retai kada sugebu paaiškinti kodėl verkiu ir kas yra blogai, todėl tkr geriau nusišypsoti ;p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
true true turbut net nemokeciau papasakot jei kas paklaustu kas blogai nes reikia tai isgyventi, todel :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
man ne. :)
Mr.Gulbius 5650    
Užskaitau :)
Vai2kas 5650    
taip.(:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
buvo ;)
Grįžti į viršų