Nesamone!
Daug lengviau yra nusišypsoti - ir pasakyti kad viskas gerai, negu verkti ir paaiškinti dėl ko.
Anonimas
5400
Anonimas
5644
Būtent.
Anonimas
5650
"demotyvacija" ir visiem taip patinka, cia demotyvuoja meluot? Ir isvis mintis nei siokia nei tokia, emociju taip paprastai nesuvaldysi, todel pries kurdami demotyvacijas pagalvokit kokia jusu minties prasme, nes sitos banalybes taaaaaaip atsibodo
Modestele
5650
Nx mano tokia pat demo.....
Anonimas
5650
#8 nx jum visur tik emo, pz atsigaukit, visi zmones yra nusivyle gyvenimu daugiau ar maziau, verkia, gyvena , myli, yra iskaudinami, nori mirti, pz gyventi, buti tiesiog zmogumi, parodyti emocijas reiskia buti emo ? ? ? ?? atsiprasau tada uzsidarykim savyhe nerodykim emociju, bukim lediniai, kuriem ant visko nusispjaut....
Anonimas
5650
Eiline emo demo, susideginkit hahahaha
Lukrecija123
5650
retai kada sugebu paaiškinti kodėl verkiu ir kas yra blogai, todėl tkr geriau nusišypsoti ;p
Anonimas
5650
true true turbut net nemokeciau papasakot jei kas paklaustu kas blogai nes reikia tai isgyventi, todel :D
Anonimas
5650
tiesa
Anonimas
5650
man ne. :)
Mr.Gulbius
5650
Užskaitau :)
Vai2kas
5650
taip.(:
Anonimas
5650
buvo ;)
|

