#28 tiesa ;D .
Lietuvių kalba - ją moka ne tik lietuviai
Anonimas
5756
Anonimas
5822
Violation - tipo siaubas? :D
Anonimas
5846
kaip fainai ;]
Anonimas
5854
dar vienas zingsnelis zmonijai suzinoti kad yra tokia salis Lietuva
Anonimas
5856
*esta
Anonimas
5856
Kame yra šviesos - tame ir šešėlių asta :D
Anonimas
5857
www.youtube.com/watch?v=R94Ry2RxL1A
Anonimas
5858
ka cia pasake nes video pasalino :(
just1e
5858
Krc, pasalino video :/....
Anonimas
5858
BABA;/
Anonimas
5858
ei,nebėr :<
paulina
5858
kiets. Y LT jau važiuot drąsiai gali. Berneen mokytis ;P
Anonimas
5859
Mes esam visur ....
Anonimas
5859
SITAS SENAS bet tikrai fainiai skamba is uzseniecio lupu akcentas
Anonimas
5859
labai fainai istare.. o nigerio kokios akys pasiliko xD
Anonimas
5859
Super :}}}
valkata
5859
bet kaip graziai istare ;D
Anonimas
5859
Esta - Žemaitijoje reiškia "yra", todėl nemanau, kad suklydo. :P
just1e
5859
Manau suklydo :)
Nyctereutes
5859
#11 , aš suprantu, tiesiog smalsu man, ar kas nors iš tikro taip sako, ar čia suklydo.
Anonimas
5859
#10 Galvoji jam lengva kalbet lietuviskai? Blemba 75 procentai amerikieciu apsisiktu betardami sita
Nyctereutes
5859
o kažin, ar kokiam nors etnografiniam regione kas nors kada nors sakydavo "esta"? Nes aš tik žodį "esti" žinau.
Anonimas
5859
..."she drove me nuts" :D
gyvybe
5859
patiko.
Anonimas
5859
Truputį kvailoka demotyvacija, nes jo šaknys yra Lietuvoje (šio aktoriaus) močiutė yra lietuvė.
Anonimas
5859
Geras :)))
Anonimas
5859
Geras posakis..
Anonimas
5859
epic
Mana
5859
Vau,bet pirmus tris zodzius tikrai gan gerokai istare
european18
5859
nice
just1e
5859
Kame yra šviesos ten ir šešelu esta :D +5 :)
|

