Klaipėda - WTF?

2011.03.06 23:22 Ignas62
  • 5
3
Klaipėda







Fyouallsuckers 5586    
Demo gaidys, o ta nesamone plaukioja ten todel,kad anksciau juros svente buvo su navarotais,o ne vien svyturio palapinem ir suoleliais pagert.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
kur čia demotyvacija? wtf? netvirtinkit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
to pacio klausimo ir saves paklausiau wtf?
;D
Grįžti į viršų