Jie - GERIAUSI ! - Kad ir kaip bebuvo , jie stengėsi , kovojo ir žaidė iš visos širdies .

2011.09.14 23:08 Idiot
  • 382
29
Jie - GERIAUSI !







Nuotraukos nėra
Anonimas 5388    
#24 lietuvoj 3mil zmoniu jau ner... anglijoj visi 3mil lietuviu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5388    
saunuolei sako ;D 5 vieta paeme ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5396    
Šaunuoliai, bet nichuja ne geriausi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
nebandykit kasnors stumt, jie geriausi, nors per klaida netapom mes cempionais, bet vistiek aciu jiem uz pastangas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5399    
Čia ne demotivacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
Su jumis 3 milijonai sirdziu!;*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
simas is watching you
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
#2 užskaitau:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
Myliu juos!!! ;* nesvarbu kad pralaimejom, jie tikrai dare viska ka galejo. Makedonams tiesiog PASISEKE. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
ant paskutiniu minuciu stenges


Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
AHAHAHAHAA TAIP IR ZINOJAU ,KAD LENKIJA GERESNE UZ LIETUVA :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
IR PAPASAVO KAMUOLI VARZOVUI LEMIAMOS ATAKOS METU
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
Gaila, bet toks - krepšini.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
Tiesa:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
aha, zaidzia ka tik nori, tik ne krepsini :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
M E S PATIS PATIS G!E!R!I!A!U!S!I!!!!!!!!! ar laimesim ar pralosim, vistiek mes KIECIAUSI!
Nuotraukos nėra
belikoXd 5401    
10,koky cia nick uzsivadines
Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
#9 wow, 5metu senumo naujiena, bet visgi kazkam naujiena
Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
atsimerk ir prasikrapstes akys ir skaityk demo zodzius tol kol dasils ka je turetu reiksti ir kaip jums negeda wadintis lietuwiais kai stumet ant sawos rinktynes geda !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
prapist makedonam ir mes geriausi ??? JOJOJO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
Kai laimim tai sako:
MES laimėjom, bet kai pralaimi tai kažkodėl stumia ant jų ir sako JIE prapiso
Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
Atsimerkit.Jei prapiso,tai tikrai,kad ne geriausi.
Idiot 5401    
Mindaudi - pritariu Tau .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
reike diekoti lietuwos komandai uz grazes pergales ir uz grazius zaidimus o ne stumti ant ju ziuriu lb lengwa pasakyti jums kaska blogo kai ten nestowit aiksteliai. Jauciu jai stowetumet wietoi ju tai ir pasisiotumet ir pakakotumet iskarta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
Na siaip sudina zaidem, bet vistiek AS UZ LIETUVA! d
Idiot 5401    
Kad ir kaip nutiko , jie vistiek viską darė kuo geriausiai , tik tikriausiai būvo labai susirūpinę , susijaudinę , bijodami praleimėti , mus nuvilti . Tad labai žiauru yra , kai tik Lietuviai laimi , visi juo giria , o kai pralaimi , net nepasako , kad bus tų medalių , tiesiog nepavyko vieną kartą , kitą kartą pavyks , jie vistiek yra šaunuoliai ..
Nuotraukos nėra
lenkutis 5401    
ka tu cia bl pisi prota prapiso nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
#1 tau tarp koju
Nuotraukos nėra
ercon 5401    
nevykeliai
Grįžti į viršų