Svajones reikia igivendinti ir jos nebus tiktai svajones
|
Anonimas
5663
Anonimas
5843
graziai atrodo sita :) visi porshe modeliai tokie patys ir jau banalus pasidare, bet šis, kažka turi kitokio. :)
indigokid
5860
fui nemėgstu tokių mašinų,. traukia mane prie senesnių mirčiau iš laimės jeigu turėtumėm žigulį. rimtai.
Anonimas
5860
#19 Mldc, megstu tokius zmones, prajuokina :)
arigeja
5873
#18 ei, c'mon, bmw yra kietai. Kaip ir porsche, lambai, astonai ir begalybė kitų. Vistiek mano mylimiausia bugatti veyron.
rossoneri
5874
Sudas tas porsche, vat ce tai masina images03.olx.com.co/ui/1/12/63/4320963_1.jpg
sch
5874
netiktu man si svajone :D
Anonimas
5874
Nafik man tokia mašina. Yra ir geresnių vietų išmest pinigus...
Hug
5874
Idealistic'ai, galėjai ir geresnę parinkt... :))
Ausryt
5874
#13 Man iš visų pusių gražus :D
arigeja
5874
man crossfire priekis irgi gražus. subinė labai nekokia. :D
Ausryt
5874
#11 man patinka realiai vieną kartą esu mačius tai toks neblogas ;D 300c. tai priekis gražus ;D Jo dėl bmw tai man irgi visi, tik nesurašiau tiek;D
arigeja
5874
man crossfire labai nepatinka. man jei chrysler tai tik 300c. o bmw man patinka beveik visi :D iš naujesnių serijų.
Ausryt
5874
#9 tarkim kad ir chrysler crossfire , bmw m3, bmw 7, gal kaina ir neatitinka taip kaip šitos bet man jos patrauklesnės ;)
arigeja
5874
#8 kokią pasiimtum?
Ausryt
5874
#7 Na jei kas nors duotu tai neatsisakyčiau ;D bet jeigu reiktu rinktis tai geriau pasiimčiau kokią kitą ;D
arigeja
5874
#3 nori pasakyt, kad tokio mašiniuko nenorėtum?
arigeja
5874
bugatti veyron, jaguar xj6, porsche carrera gt, (pla, čia porsche 911 ?) , aston martin vanquish,aston martin one-77, jaguar XF10, corvette ZR, Chrysler 300c... ir daug kitų :D
Ausryt
5874
Vat ką pastebėjau kad ratlankiai gražūs :D
Ausryt
5874
Kitokia mano svajonė ir tikrai ne raudonos spalvos ;D
arigeja
5874
mano svajonės kietesnės. :D
|

