Bent i ta kategorija ideta
Spręsk apie knygą, - iš jos viršelio.
Anonimas
4677
Anonimas
5082
#26 Tipinė reklamos auka :)
Anonimas
5164
#26 eik tu nx
Anonimas
5164
#26 eik nahui urode
Anonimas
5378
#26 O tu didžiausia žertva Lietuvoje.
Anonimas
5379
man nusibodo žiūrėti į tą jūsų Bieberį ir klausytis jo vardo.ar galit susirasti kitą stūmimo objektą?šiaip man neįdomūs tie jūsų karai.aš klausaus roko muzikos ir man vienodai.galit pulti :)
Anonimas
5380
www.youtube.com/watch?v=wvEUaJiURiQ
ReBorN
5380
youtube.com/watch?gl=US&hl=en&client=mv-google&v=BXfMI7xVPj4
Anonimas
5383
Bieberis- nerealiausias, graziausias, geriausias, talentingiausias, mieliausias, balsingiausias, TOBULIAUSIAS. boy. ever. ♥ ♥ ♥
Anonimas
5383
pom zn, kad mergina turi jau metus kokius, ivs dar geju vadina :D:D:D gaila konkreciai jusu :)
anonimas
5383
#21 tai tose salyse zmones nenormalus
Anonimas
5383
#22 Byberis ciulpia desreles. Iprotis jo. Oi, atsiprasau. Jos.
Rocknroll
5383
stai kur jo vieta.Tfu atleiskit uz klaida -..jos vieta
fangtazia
5383
Nu gejus ne gejus cia ka jus antiek homofobai kad jei pasakai byberis gejus labai juokinga? Tai jei sakot tai bent normalu izeidima pasakytumet nes normalioj saly tai geus lesbiete tikrai joks ne izeidimas.
Anonimas
5383
Mr troll. idiotas!
Anonimas
5383
Byberis duhas!
Anonimas
5383
idomiausia tai, kad bibliotekose yra skyrius gay&lesbians -_-
ReBorN
5383
Nežinau kaip tu, bet esu 100% sveikas. ;) Ačiū už rūpestį. ;)
ReBorN
5383
Oi nervina tie netyčiniai d-postai ;@
shawtyyMANE
5383
12, greičiau išgyk. nuoširdus patarimas :D
ReBorN
5383
Oi nervina tie netyčiniai d-postai ;@
ReBorN
5383
#10 Kokius tu čia vėjus pradėjai velt? xD
ReBorN
5383
#10 Kokius tu čia vėjus pradėjai velt? xD
ReBorN
5383
Tai kad kalba eina ne apie mane, o tave... Jau senai matyt išplautos tavo smegenys, jei tokių dalyku nepastebi.
shawtyyMANE
5383
kalba apie mane eina? o tai pala, čia kas ne tu psichūškėj? tu. tai kalba reiškias apie tave :]
ReBorN
5383
Tai kad kalba eina ne apie mane, o tave... Jau senai matyt išplautos tavo smegenys, jei tokių dalyku nepastebi.
ReBorN
5383
Tai kad kalba eina ne apie mane, o tave... Jau senai matyt išplautos tavo smegenys, jei tokių dalyku nepastebi.
shawtyyMANE
5383
#6 ko tu čia man giries, kad pas tave psichūškėj technologijos naujos atsirado:D galvoji įdomu man?
ReBorN
5383
#5 Matos jau ir psichuškėj pajungė net'a...
shawtyyMANE
5383
ė nu. nebekurkit nei fanai, nei hater'iai demo apie jį. kiek po velnių galima??? nusibodo jau su tais degradais ginčytis visur :} seniau gal dar ir įdomu buvo pažiūrėt kaip vartos malatkos, bet dbr jau įgryso ir pasidarė pernelyg banalu visa tai. čia kadanors baigsis šiaip tos demo, ar visą likusį gyvenimą į savaitę nors dvi demo apie jį sukursit? ir žiūrėsit kaip ginčyjasi fanai su antifanais iki šimtais komentarų? srsly. O__o nu kuriat tas demo tai kuriat.. nu bet nebepatikrinkit NORS. ne krč.. dužę jūs esat
wenoworldfsdf
5383
heiteriams reikia asariniu duju xo
Anonimas
5383
nezinojau kad byberis lesbiete :o
ReBorN
5383
Statom barikadas!!! Gal kas paskolins ašarinių dujų?
Anonimas
5383
nu naGIDFGJFxui bl, db atsakau, sakes.laukit atakos fanu.
|

