Susirinko visi - pamokų neruošimo kaltininkai

2010.10.31 Hey
  • 173
49
pamokos,visi,susirinko







Nuotraukos nėra
Anonimas 5503    
jus kurmi durni ar kas jum
micalota 5689    
keleto truksta, bet siaip tai tiesa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
pieva...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5712    
CSI, desperate housewives, gossip girl, dr house!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
Grynai! : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
O kur LOST ir prie ko cia tos namu seimininkes?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
#40 pats blet ir eik žiemą,rudenį, kai tamsu ir šalta į lauką. aš, bei dauguma kitų, geriau jau šiltoj lovoj serialą pažiūrėsim.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
#40 tu vapse idiote eik ir gyvenk savo tam lauke
Kamii_bear 5713    
#40 pats tu daunas. : *
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
kelmai, i lauka iseikit o ne serialus ziurekit... daunu kompanija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
taip aš irgi gatves šluoju būtent dėl šitų serialų, bl toj elektrą atjunks tai gal pas ką nors galėčiau ateit pažiūrėt ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
o kur How do i met with yout mother?! a?
robhertytute 5714    
#22 nusišnekėjai. Galbūt tau atrodo,kad tu pats / pati turi gerą skonį,o kitiem atvirkščiai. Tikrai dėl skonio nesiginčyjama.
ievasen 5714    
o taip. tikrai.:D
Roccinho 5714    
Nėra Lie to Me
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
Dar herojai.!!!! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
O as tiesiog sedu prie pc vakare ir tiek, galiu isgyvent ir be situ serialu : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
Kobra pamiršta :(
Kamii_bear 5714    
#29 tikrai ,kad trūksta. : p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
reikia zvilgsnis i ateiti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
csi!
erikaslt 5714    
o kur moterys meluoja geriau??????
gerai, gerai, juokauju :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
O kur ? zvilksnis i ateiti ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
#14 Man ir ;)) #8 joo, šiti mylimiausi :)) #9 aš irr ;))) #13 Va čia tai pasakyta y) viskas pagal skony :)
Lukasas 5714    
Namų darbus reikia ruošti dieną,kad ir kaip sunku tai būtų.. :d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
Kaip tik juos težiūriu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
#11 Klimaksas yra menopauzė, durniau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
#20 nes kai kurie to skonio neturi, tai nėra dėl ko ginčytis
Nuotraukos nėra
Ievutee 5714    
CSI vistiek geriausia <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
#16 pilnai pritariu. Man irgi labai patinka šeimininkės ir net nesiruošiu kreipti dėmesį į tai, ką sako kiti. Dėl skonio nesiginčyjama.:))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
nevisi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
#15 Pritariu tau 100%
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
namu seimininkes pats geriausias serialas, o po ju dr house.

tai gryna tiesa , dedu pliusa :D
robhertytute 5714    
#13 tikrai esi teisus/teisi. Man pvz patinka Nusivylusios namų šeimininkės ir man giliai dzin kas ką sako. Kiekvieno skonis yra skirtingas,ir dėl to tikrai negalima ginčytis.
Rocknroll 5714    
SUPERNATURAL geriausias serialas !!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
o man mentalistas. ♥
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
Nevarykit jūs ant tų serialų, vieni juos žiūri, kiti kitus, kiekvienas pagal skonį. Jei jums nepatinka nereiškia, kad jis lėvas ir t.t.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
#11 tik durniam visi durniai, moksliskai irodita
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
#1
klimaksas yra orgazmas, durniau
Dovi.. 5714    
nesamoninga demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
as ziuriu zvilgsni i ateiti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
Dar spec burys, mentalistas ir melo teorija.
Nuotraukos nėra
NU- 5714    
#6 turbut tu nesi girdejas tokio dalyko kaip traileris ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
#1, man įdomu kodėl tu vadiniesi noliferiu? Kažin ar kartais tik pats jų nežiūri, jei taip gerai žinai, kad ten nieko gero.
povilasq 5714    
pirmas nusivylusiu sezonas buvo įdomus, antras jau prastesnis, o dabar ten išvis nėr ko žiūrėt...
weeeee 5714    
#1 jap as irgi pritariu...tos nusivilusos namuseimininkes sudo vertas serialas...net uz ir taip tragiskus lietuviskus jis chujovesnis...
Ex02r 5714    
#1 pilnai sutinku. Pievu pieva ten.
kiki17 5714    
#1 tu klimakso kamuojamas berniukas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
nusivylusias namu seimininkes ziureti tinka tik klimakso kaomuojamom bobom
Grįžti į viršų