#7 Mažiukai tu, rink žodelius. :) Terškis toliau. ;D
|
Anonimas
5526
Anonimas
5760
#5 ASILE TU nelaimejimas krepsinije lygus pralaimejimui
Anonimas
5767
Mes nepraleimėjome. Mes tik nelaimėjome. LT rinktinė pati geriausiia !!! O tiems, mieliesiams tautiečiams, kuriems LT kašis geras, kai tik laimime-duskit sucharos :D
Apsiverkit
5767
Tu pralaimėjai, aš jav palaikiau!
gretagreat28
5767
nusivyliau :SS
|

