Į mokyklą eiti , dar nieko, - Bet atrasti tinkama aplanką knygai..

2010.09.12 23:09 Hack4game
  • 6
8
nu, i, nx, kaip, uzsipisi, kol, rasi, supista, apklanka, kurio, net, nera







valkata 5764    
Kam litus aplankalam svaistyt, vietoj to geriau sokolado nusipirkti :D
Nuotraukos nėra
W4nna 5765    
knygas nebesilenkdavau nuo 8klases :D
Hack4game 5766    
#5 nu va... as tai nezinau , atradau langeliu spalvinima vietoi miegojimo..
OoS 5766    
#4 Matai, tai laikrodis spaudžia, tai oro trūksta, jei veidą rankos uždengia... Sunkus tas moksleivio gyvenimas! Univere bent jau kėdės auditorijose patogios, išsitiest galima.
Hack4game 5766    
Oo taip.. as tai sudedu rankas ir atsigulu . na ir kapisonas padeda kartais. ;]
OoS 5766    
Man tai mokykloj sunkiausia būdasvo rasti tinkamą pozą miegui
Hack4game 5766    
Lenkiuos kai kurias :D
Bet kai prisimenu , kai viska lenkdavaus .. uzsipisimas juodas :D
Rabarbariukas 5766    
a tu dar knygas lenkies?:D
Grįžti į viršų