3 mėnesiai prabėgo kaip 3 dienos - Bet 9 mėnesiai slinks kaip 9 metai..

2010.09.01 Hack4game
  • 233
49
mes, pasiilgom, vasaros, atostogu, rabarbaru







Nuotraukos nėra
Anonimas 5230    
jo pritariu :)
Demotyva 5610    
butent
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
pzda tikra tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
Taaaiiip ;//
men1003 5775    
durnas daiktas.. Dbr apelsinus bandys prigydyt. neprikolas tie apelsinai. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
Galima interpretuot kaip pažintį iki sekso taip pat
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Jei nori tai ir valgyk, o ne rasyk, ir nevalgyk.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Nepatinka.;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
12 klasej greit prabegs..juk visi skambuciai, egzai i t.t.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
kas tiesa, tas nemelas :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Baisi, ta tiesa.. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
jei namiekompo prie visus mokslo metus sedi tai aisku kad ilgai slenka;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
Žiauri tiesa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
school sucks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
ot ir ne. aš niekada nepastebiu kaip prabėga laikas. panašiai ir mokykloje.. tik žiema labai ilgai eina.
O visiems tiems, kurie šiais metais abiturientai laikas išvis pabėgs kažkur. aš jau dabar bijau to kas laukia ;x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
teisybe :)
Nuotraukos nėra
fuckyou 5778    
true true :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
Aha man irgi ;P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
teisybe.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
Daugiau optimizmo, chebryte! :)
wioletinee 5778    
#23 man ir taip ;D
wioletinee 5778    
kokios zymees xD [vel]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
#23 Man taip pat atrodo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
ne. 9 menesiai prabegs kaip 9 dienos. taip, 3 menesiai prabego kaip 3dienos. neswarbu kad ir ka darytum, atostogautum dirbtum mokintumeis ar da kazka, laikas eina greit. tiesiog taip nusiteikiat, kad tie 9menesiai ais ilgai. o ar tie devyni menesiai pries tai buwo ilgi kaip 9metai? deja, ne. o butu gerai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
visai ne. mokslo metaiu irgi greitai praeina!
JuQdQJi 5778    
tai jau jo ;((
Nuotraukos nėra
artikrai 5778    
o as apie panele ir t.t pagalvojau....
Hack4game 5778    
#26 Kartais man taip irgi buna , bet nevisada..
Janis 5778    
Gal man ne kaip visiems, bet mokslo metai greit praeina. Gal atrodo ilgesnės tos 45 minutės besikartojančios kelis kartus, bet kai vakare eini miegot ir pagalvoji kiek truko diena, supranti jog tik atsikėliai ir vėl nuėjai miegoti. Taip kartojasi ir kartojasi.

Blet per greit tas laikas bėga...
Hack4game 5778    
#22 tai dusk , jei nepatinka . ;_)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
#20 (rofl) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
N E P A T I N K A ! ! ! !
Hack4game 5778    
#12 puki , jo ;**
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
Ai cia 9 mokyklos menesiai. O as jau pagalvojau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
man tai greit prabega ir mokslo metai :) gyvenimas vietoj nestovi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
o as pagalvojau kad cia apie nestuma... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
that's right. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
Gaila man jusu zmones...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
prisikalbejot
Hack4game 5778    
#8 aciu. ;]
#9 zinau.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
Koks jum skirtumas vietiek vistiek pramiegat visas pamokas :D
Mokde12 5778    
bet lbj fainai uzskaitau
Hack4game 5778    
#6 Ačiū.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
Bet sėkmės Tau ir su šita. : )
Hack4game 5778    
#4 Mačiau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
Hack4game 5778    
#2 O , tikrai.. panašus mastymas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
Lygiai tokią pačią padariau aš gi, tik kad apverstai : Vasara - Lauki 9 mėnesius, o praeina kaip 3 dienos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
tiesa :|
Grįžti į viršų