mano manymu Eurovizija iš viso tėra pinigų gaminimo mašina ir nėra ko kalbėti apie ją kaip apie dainų konkursą
|
OoS
5872
Ugne
5872
mano manymu galejome patekti as skaiciau kad musu pasirodymas net rusams patiko
Vyncas
5872
Jūs pažiūrėkit į taškų skaičių.
Im_just_sayin
5872
Eurovizijoje klausti "kas verti finalo?" nėra tas pats, kaip klausti "kas pateks į finalą?".
Anonimas
5872
Nera gi ko tiketis, lietuviskame puslapyje patalpintas "vote" ;]
|

