Jeigu žmogų tikrai myli... - gali pamilti ne tik jo privalumus, bet ir trūkumus

2010.05.25 14:43 Gusta-Fang
  • 14
2
Jeigu žmogų tikrai myli...







Gusta-Fang 5509    
chzarija 5877    
kokia grazi mintis :)
Grįžti į viršų