Matematika.. - Ji niekada neklysta.

2010.05.19 Gusta-Fang
  • 115
35
Matematika..







SpalvotaTyla 5814    
geras :D
Gusta-Fang 5826    
#35 Aciu :D :D :D
Kira 5836    
#29 Sveikinu :D. Tu tapai pasaulio blogiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
Kazkas labai klaidingai sita formule isverte, taip is tiesu turejo but:
mergina=laime x pinigai
laime=pinigai
mergina=pinigai x pinigai
pinigai=saknis is problemos
mergina=saknis is problemos kvadratu
mergina=problema
Kam reikes tas supras
hoho 5869    
foto iš puslapio,,milijonas priezasciu kodel lietuva yra geriausia salis pasaulyje.''
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
siaip cia labiau prie logikos tiktu ,o ne prie matkes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
#28 Fail komentaras :D
Gusta-Fang 5875    
#28 As pati esu mergina;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
Pieva tikrai kalbi pieva :D Cia juk pokstas, o paveikslelio autorio idetoje foto tikra tiesa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
sultys = sveikata
sveikata = sportas
sportas = boksas
boksas = mustynes
mustynes = kalejimas
kalejimas = mirtis!
isvada: negerk sulciu nes mirsi xD cia vos ne tas pats ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
Pieva much.
Nyctereutes 5880    
oj ble, gi prezikus pamiršau, juk jie baisiai brangūs. na tada taip, teisinga formulė.
Nyctereutes 5880    
Na nežinau, vaikino ne dėl pinigų man reikia. Juk jei neturėdama vaikino išgyvenu be jo pinigų, tai kodėl jį susiradus staiga turėtų jų prireikti? Taigi aš tik šaknis iš blogio :D

Na žinoma, jei vaikinas nori, kad jo pana visada atrodytų kaip lėlytė, tai teks investuoti, bet čia jau ne merginos kaltė.
Nuotraukos nėra
parkelis 5880    
toks jau yra imestas tik anglu kalba
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
blogis tai blogis o be ju visi smaukytume pries veidrodi, o jei giliau ziurint tai nebutu nei vieno is musu nebent patys gimdytume vieni kitus ;D
Gusta-Fang 5880    
Tiek, kad as ne kurejas, o kureja;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
Kurejas: gejus arba ji lbj iskaudino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
+5 uz 17nr komentara ;D
indigokid 5880    
Nieko tokio, jeigu merginos yra blogis, tai išvada tokia : būkit gėjais.
Ertruskas 5880    
ne taip isverte... vietoj blogio turejo buti problemos o ne blogis...
galutine formule woman = problem originalas blame.ca/images/women-problem.jpeg /> #15 ne :P laikas = problemu saknis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
pagal sia teorija galima but pasakyti kad laikas = blogis :D
chzarija 5880    
isvarte :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
jei nebutu mergu, butu tik pidarastai. bet taip moterys yra blogis. Negerietes jus.
kasiakas 5880    
#11 ziurek kad netektu raudonuot :D
Ausryt 5880    
#9 Okay galim surengti ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
Su mergom blogai ,be ju dar blogiau. Krc nesamone...
kasiakas 5880    
#7 na as geriau su tavim parada padaryciau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
biski nevykusiai isvertei :D
Ausryt 5880    
; DDDD vat vat o nemanau kad tau jie patinka :D
kasiakas 5880    
be jusu padaugetu geju paradu :D
Ausryt 5880    
Su mumis sunku bet me mūsų neįmanoma :P
arigeja 5880    
Šiaip jo, merginos yra blogis. Bet jeigu mūsų nebūtų, nežinotumėt kas yra gėris. Nes gėris be blogio nebetenka prasmės. Ai krč, protingas kalbėjimas man netinka.
kasiakas 5880    
nuuu taip :D
Ausryt 5880    
nu nee :D
kasiakas 5880    
nu teisybe :D
Grįžti į viršų