Būtent :))
Jei tave išdavė artimas draugas... - Neliūdėk, nes tu jo net neturėjai. Tikri draugai nepalieka.
Anonimas
5040
Tommuks
5749
gryna tiesa, kad jei jis taip padare, tu jo net neturejei
Anonimas
5755
tai jei isvis neturejai tai dar blogiau manau. Nereikia liudet kad praradai, reikia dziaugtis kad isvis turejai
Anonimas
5768
#52 toj dainoj gale "tikro draugo prarasti negalima"
Anonimas
5772
kartais ne is dainos [aJs - Kartu]?
Anonimas
5777
#49 nužudė šitas :D
Anonimas
5777
Ta demotyvacija dazniausiai nedemotyvuoja o tiesiog sako tiesa
Anonimas
5777
koookia miela mergaitė!!! ;))
Anonimas
5777
Glusai visi esat kas aptarinejat tokius reikalus cia :D
Anonimas
5778
ow.....kokia miela nuotrauka....ir tikra tiesa pasakyt...
Anonimas
5778
Sutinku 100% :)
Anonimas
5778
Taip.
Anonimas
5778
isdavyste nelygu palikimui...
Anonimas
5778
nesamone..jeigu ziauriai iskaudina, tai ir palieki ir nereikia svaigt kad neturejai..as isdaviau savo drauge, nes ji manim naudojosi, o dabar pati zino kad kazakas negerai, bet man ant jos px*
Anonimas
5778
nepasakyčiau kad čia būtų demotyvatorius, labiau skatinamasis pasakymas
Anonimas
5778
#24 nedega
Anonimas
5779
Mintis gera, taikli ir miela, bet jau N kartų matyta ir skaityta :))
Anonimas
5779
Emo's - Demo.
Anonimas
5779
#8 duhu gauja uzmirskit tuos savo plotnus bairius gaidynos blet
Anonimas
5779
sveikinu, papildei daunu kariuomenes gretas. #8
Anonimas
5781
Tiesa
Pykciurna
5781
Taip...
Anonimas
5781
Nu jau uzpiso... Viena zodi ismoko dabar kartos N kartu
|

