Būtent :))
Jei tave išdavė artimas draugas... - Neliūdėk, nes tu jo net neturėjai. Tikri draugai nepalieka.
Anonimas
5039
Tommuks
5748
gryna tiesa, kad jei jis taip padare, tu jo net neturejei
Anonimas
5754
tai jei isvis neturejai tai dar blogiau manau. Nereikia liudet kad praradai, reikia dziaugtis kad isvis turejai
Anonimas
5767
#52 toj dainoj gale "tikro draugo prarasti negalima"
Anonimas
5771
kartais ne is dainos [aJs - Kartu]?
Anonimas
5776
#49 nužudė šitas :D
Anonimas
5776
Ta demotyvacija dazniausiai nedemotyvuoja o tiesiog sako tiesa
Anonimas
5776
koookia miela mergaitė!!! ;))
Anonimas
5776
Glusai visi esat kas aptarinejat tokius reikalus cia :D
Anonimas
5777
ow.....kokia miela nuotrauka....ir tikra tiesa pasakyt...
Anonimas
5777
Sutinku 100% :)
Anonimas
5777
Taip.
Anonimas
5777
isdavyste nelygu palikimui...
Anonimas
5777
nesamone..jeigu ziauriai iskaudina, tai ir palieki ir nereikia svaigt kad neturejai..as isdaviau savo drauge, nes ji manim naudojosi, o dabar pati zino kad kazakas negerai, bet man ant jos px*
Anonimas
5777
nepasakyčiau kad čia būtų demotyvatorius, labiau skatinamasis pasakymas
Anonimas
5777
#24 nedega
Anonimas
5778
Mintis gera, taikli ir miela, bet jau N kartų matyta ir skaityta :))
Anonimas
5778
Emo's - Demo.
Anonimas
5778
#8 duhu gauja uzmirskit tuos savo plotnus bairius gaidynos blet
Anonimas
5778
sveikinu, papildei daunu kariuomenes gretas. #8
Anonimas
5780
Tiesa
Pykciurna
5780
Taip...
Anonimas
5780
Nu jau uzpiso... Viena zodi ismoko dabar kartos N kartu
|

