Naujieji - nekenčiu jų

2010.12.30 21:37 Greeeta
  • 6
7
naujieji







EiliujojuPeiliu 5653    
svest visada yra su kuo,bet svesti ka?
Turiu draugu,bet nauji man ne zaibys. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
Nauji yra zjbs jei turi draugu!!;*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
as irgi .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
g
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
Hate them too...
Visada būnu juodai apsirengsu: gedulas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
turbut neturi su kuo svest.
EiliujojuPeiliu 5654    
aš irgi.
Grįžti į viršų