Meilė... Ne tas žodis kuri galetume nusipirkti..

2011.09.01 14:08 Gnomas5
  • 2
10
Meilė... Ne tas žodis kuri galetume nusipirkti..







Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
susivarte demo kureja(s) ir dabar aiskina protyngiem zmonem kad jie neteisiud, FAILL
Gnomas5 5411    
Nu,kaip ir tu
NandP 5411    
#7 Visai nusišnekėjai...
Gnomas5 5411    
nandP - netvo nosei
Prie to
zvp 5411    
#2 Prie ko čia aš? Gyvenimiškų pavyzdžių Tau maža? Ir išvis, čia net ne demotyvacija. Pasistenk labiau.
NandP 5411    
#4 ką reiškia tas tavo nu va?
Gnomas5 5411    
Nu va
NandP 5411    
Demo tai nevykusi, nes
1. bet kokį žodį galima nuspirkti (logikos klaida, turėtų būti jausmas, o ne žodis)
2. taip banalu, kad net pykina (demo su tokiomis temomis prikurta gerokai perdaug, nu čia galite nesutikti su manimi sentimentalūs kvailiai xD)
3. Šeis laikais meilė lengvai yra perkama (baigiasi pinigai baigiasi ir meilė XD)
Gnomas5 5411    
Jaigu tu meile perki taitu...
zvp 5411    
Oj jau ką ką, bet meilę nusipirkti, tai net labai galima.
Grįžti į viršų