Lietuvos orai

2010.07.17 Getowned
  • 24
29
Lietuvos orai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5306    
#21 ble as zinau kur tu gyveni xD tu modestas ?

Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Idomus komentai :) Tie "protingieji" itikinkit jog saule nesisuka? Jums tai pasake geografijos mokytoja? Tikriausiai Ji visazine ir jums labai pasiseke :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
haaaa, pas mane tox pat termometras :D
Jurginelis 5815    
Rimtai, sauleee.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
xxujovas termometras ir ant saules ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
nieko baisaus, pas mane saulei tekant irgi virš 40 rodo, paskui viskas normaliai. Matyt ryte fotkinta šita ft
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
saule sukas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
Termometras ant saulės ir žiemą prie -30, rodo palei 0
Nuotraukos nėra
Getowned 5821    
Btw cia zirmunai ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
Kurortas ;D ;s
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
termometras - del jo sukasi saule..
Nuotraukos nėra
answerIX 5822    
Saulė sukasi :D Epic !!! Reikės dažniau komentarus paskaityt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
#14 saulė sukasi :D
oj, neįsižeisk, bet prajuokinai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
#14 Ne nu tu galvok ka sneki, saule sukasi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
as tai pvz du termometrus laikau. Viena vienam sone lango kita kitam.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
#14 pz jam saule sukasi :) kietai pavarei :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
XegliukasX nebent jis siaurej
Nuotraukos nėra
XegliukasX 5822    
ir termometro neįmanoma visalaik pavėsy laikyt...:] nes saulė visgi sukasi ir anksčiau ar vėliau ji atsisuks į tą pusę kur temometras:]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
mes irgi lajkem saulej taj sprogo termosas musu :Dmanau sito termometro likimas toks pat :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
#8 blt tu debilas nx juk saule vienoj vietoj nebuna
OoS 5822    
#8 Čiuju nuo tada, kai visi buto langai išeina į vieną pusę ir daugiau nelabai yra kur jį kišt...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
ble demotyvuoja eit i lauka jei sale ner kur issimaudyt :D
Nuotraukos nėra
Amber 5822    
nuo kada termometras laikomas saulei??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
Termometras turi pavesyje buti, o ne saulej. : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
pas mane pries saule tik 45 pakilo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
pas mane pavesyje rodo +33C
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
CIA KLAIPEDA?
Mirka 5822    
Pavėsyje +30 :/
Nuotraukos nėra
Jurijus 5822    
Termometrą pavėsyje laikyk...
Grįžti į viršų