Nu, o ką toliau..?

2012.06.17 Geras_Iksas
  • 28
8
Nu, o ką toliau..?







coliuke_ 5122    
ASU dabar, o nebe LŽŪU. ;D
Geras_Iksas 5122    
pernykste demo netiketai "dingo" ir kazkaip dar netikeciau "susikure" nauja.. ne mano darbas. o ir univeras nebe taip vadinas.
Nuotraukos nėra
Nerasistas 5122    
Toliau? DIRBT
Nuotraukos nėra
Anonimas 5122    
ka toliau... nu tai ziurint ka pats nori veikt ta ir daryk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5122    
ka ka ukitinkaut jei zemes ukio univera baigei ar kazka panasaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5122    
Nemokamai 50$ žaisti pokeriui..
Žaisk pokeri iš tikru pinigu nieko neinvestaves.

Adresu: www.pokerdays.eu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5123    
Pernai lygiai tokia pat demo buvo
PonasVladas 5123    
England
Grįžti į viršų