Idiotai - po vieną nevaikšto

2010.11.21 Geraldas
  • 110
8
idiotai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5296    
Geras filmas :) "3 idiots"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
tai tu ne idiotas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
kaip tai ne. As tai vaikstau vienas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
ir forsai. isvada kad jie idiotai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
kaip ir gezai >:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
aisku kad vaiksto. pilni siauliai tokiu :D
ciaorio 5695    
O aš kaip tik manau, kad jie dažniausiai ir vaikšto po vieną. Tik, galbūt, atsiranda juos prijaučiančių :)
povilasq 5695    
:D
Grįžti į viršų