Geras filmas :) "3 idiots"
Idiotai - po vieną nevaikšto
Anonimas
5296
Anonimas
5692
tai tu ne idiotas
Anonimas
5693
kaip tai ne. As tai vaikstau vienas...
Anonimas
5693
ir forsai. isvada kad jie idiotai
Anonimas
5694
kaip ir gezai >:)
Anonimas
5694
aisku kad vaiksto. pilni siauliai tokiu :D
ciaorio
5695
O aš kaip tik manau, kad jie dažniausiai ir vaikšto po vieną. Tik, galbūt, atsiranda juos prijaučiančių :)
povilasq
5695
:D
|

