Tapu...tapu...tapu...tapu... eina meškinas be batų - Jis keliauja pas tave...

2011.01.01 23:38 Genijus18
  • 17
5
Tapu...tapu...tapu...tapu... eina meškinas be batų







Nuotraukos nėra
Anonimas 5465    
#3 BUVO...Nebera.. Matot koks laimingas meskinas kai pas jusu nakti apsilankys nepilnameciai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
Tapu.. tapu... tapu... einam PEDOBEAR Be batu.. Jis keliauja pas tave, nes bucki uz mane...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
sitas geras xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
nesa buski uz mane;D jega demo;D uzskaitau;D
Grįžti į viršų