yra pasakyta kad saule uzges, bet tai bus dar labaaaai negreit :D
|
Anonimas
5654
Anonimas
5654
Neužskaitau. Pfff. Blem, ir prieš dešimt metų, ir dar seniau sakė, kad bus pasaulio pabaiga. Ale tu matai, kažkaip dar esam gyvi ir sugebam kurt kvailas demotyvacijas. Ir kursim dar iiiilgaaai.
tiurbokvadro
5654
jezus mus isgelbes
Kivis
5654
Tai nori pasakyti jog yra faktu ,kad 2012 metais bus pasaulio pabaiga?Na as tokiu faktu dar nesu girdejas ar mates.
edvinuuukaszz
5654
www.demotyvacija.lt/ar-jau-suplanavai-1308317.html mm nieko neprimena?? ...
Anonimas
5654
daaaaa, nemaniau kad pasaulio pabaiga dar kazkas tiki
Anonimas
5654
as ne , o tu?
Crowbar
5654
nejaugi jūs rimtai tikit pasaulio pabaiga?
|

