#2 where r u?
"Esi tai, ką valgai" - būkite žmonėmis ...
Anonimas
5835
Anonimas
5840
NEREALU!!!!!!!!!!!!!
Anonimas
5875
Niekas geriau nesuvaidintų Hanibalo Lekterio kaip šis aktorius. Nuostabus perteikimas :)) o apie žmogieną... Na ką, pats Hanibalas buvo intelektualas ir vien todėl, kad žinojo ir suprato tai, iki ko kai kuriems toli šviečia pasirinko taip. Neblogas žudymo stilius. P.s. Mintis kvailoka šiaip demotyvacijos, bet nuotrauka man tikrai sukėlė malonius filmo prisiminimus
Anonimas
5879
Kiaule? :D
Anonimas
5881
om nom nom.. kaimyno rankos XD
Anonimas
5882
as nevalgau tai kas esu
Anonimas
5882
Hanibalas Lekteris :)
Fusion
5883
chzarija
5883
bukit kanibalais :)
valkata
5883
ziurek tu man :D
kasiakas
5883
#5 taip ir maniau :D
valkata
5883
#4 cia susivelus biski tai tik taip atrodo :D
kasiakas
5883
#2 is foto sprendziu kad tu vovere o ne zmogus :D
kasiakas
5883
as saltibarsciai :D
valkata
5883
as zmogus..
Anonimas
5883
Geras ce :D
|

