jo
Pasaulis apgailėtinas - tik apgailėtinam žmogui
Anonimas
5175
MagicianGirl116
5556
Pasaulis nėra apgailėtinas. Jame yra tiek gražių dalykų. Tie žmonės, kurie taip sako, yra kuom nors nusivylę, nes niekas be priežasties taip nesako
Anonimas
5557
#14 tu irgi
Anonimas
5558
#12 matosi kad tu apgailetina
Teenagor
5558
#12 kėkvienas kalba už save.
Anonimas
5558
Pasaulis nuostabus. Apgailėtini žmonės.
Anonimas
5558
gera teisinga demotyvacija ir kas su ja nesutinka tas matyt ir yra apgailetinas
Anonimas
5558
gera ir teisinga tikra demotyvacija
Anonimas
5558
Nuostabus ne idiotui o poxuistui :D
MindziuX
5559
Nea, pasaulis tikrai apgailėtinas.
TheMinDe
5559
visika nesamone, cia tiem kuriem pasaulsi tobulas atrodo reikia gydytis
zvp
5559
Taip!
Aidas220
5559
+
Jaded
5559
O nuostabus idiotui.
kiki17
5559
is dalies sutinku, bet pasaulis tikrai apgailetinas kazkuriom vietom, ir tikriausiai tom kur randasi zmones su savo ziaurumu. aj dar gamtos klaidu yra :D
Anonimas
5559
isizeidziau ;l
kristal
5559
Pliusas
|

