Tik lašas meiles... - Ir mano širdį gili žaizda...

2010.09.28 20:36 Gabriele123
  • 0
3
Tik lašas meiles...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
Per visa laiką kiek čia esu lankęsis, mačiau bene tik vieną normalų demotyvatorių.........
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
Tai palauk, tu princese, tik sie keli zodziai internete ir komentatoriai ne tokia zaizda atvers tau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
tipo tu emo ane?
Grįžti į viršų