KAUNAS:* - TAI MANO MIESTA NESVARBU KUR BUCIAU!

2010.09.29 19:09 Gabiukas
  • 28
29
KAUNAS:*







Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
#12 Tave tuoj griaus , o ne Kauną. :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
Kaunas. Kur norai geri, bet rašyt nemokina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
#13 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
nuotrauka gal ir motivacinė, bet komentarai, tai tikrai, kad demotyvuoja
madness 5739    
#13 O Vilniaus dar negriaus,nestatys dar miesto. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
#22 Gerai pasakyta. :))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
#13 Bet tu rimtai trenktas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
21 su savo tokius atsakymu dar karta irodai kokie zmones gyvena kaune ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
Nevarykit ant kauno,visur forsu buvo yra ir bus. Kaunas geriausias :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
#13 girdejau tau galva tavo tevas apsiko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
#19 sutinku su tavim
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
#13 pusk nx gaidy
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
Kaunas geriausias miestas. Nesvarbu, kad čia forsų, fyfų ant kiekvieno kampo, bet Vilniuj jų tikrai apstu. Renginių vilniuj daugiau, nes tai sostinė, kuri turi didžiulę Siemens Areną, be to kiekvienoje sostinėje jų būna daugiau, todėl tai nieko neįrodo. Kaunas geriausias.! Buvo, yra ir bus! <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Visiems "hater'iams".
Prieš komentuodami - apsilankykite Kaune!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
11# <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
a nimoka uždara durį...?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Tikrai labai DEMOTYVUOJA...
Pirma išsiaiškinkit, kas per daiktas yra ta "demotyvacija".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Gyrdejau zada griauti kauna ir statyti miesta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
CHAAA kaune ZEMKEI 4 kebabines ir visose achujeni kebabai ;) ir jokia kebabine tiek pelno negauna kiek prie mechanikos rumu kebabine stovinti jau 8 metus :) visi taip pripazysta.
Spameris 5746    
Vilniuj geresnis kebabų pasirinkimas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
KAUNAS. TAI MANO MIESTAS NESVARBU, KAD JAME KAIP PRIŠIKTA FORSŲ IR MAROZŲ IR JIS SMIRDA FEKALIJOM
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
4 klaidos. Neturiu nieko pries Kauna, bet reikia pripazint, kad Vilnius geriau. Nors ten ir daug lenku ir kitu dolbajobu, bet ne tiek daug tokiu tipeliu, kaip dewmotyvacijoj "Welcome to Kaunas". Ir siuksliu daug Kaune. Ir renginiu zymiai daugiau Vilniuj ir t.t.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
KARTU ♥ KAUNĄ
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
#4 siaip cia apie vilniu taip.. ;] bsk sumaisei miestus ;)
Roccinho 5746    
#4 Nepradėk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
Kauans ne miestas sudas ne sviestas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
#2 Keturiolikinių "kietuolių" žodynas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
#1 nx pūsk ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
Rašyt išmok
Grįžti į viršų