KAUNAS:* - TAI MANO MIESTA NESVARBU KUR BUCIAU!

2010.09.29 19:09 Gabiukas
  • 28
29
KAUNAS:*







Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
#12 Tave tuoj griaus , o ne Kauną. :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
Kaunas. Kur norai geri, bet rašyt nemokina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
#13 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
nuotrauka gal ir motivacinė, bet komentarai, tai tikrai, kad demotyvuoja
madness 5742    
#13 O Vilniaus dar negriaus,nestatys dar miesto. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
#22 Gerai pasakyta. :))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
#13 Bet tu rimtai trenktas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
21 su savo tokius atsakymu dar karta irodai kokie zmones gyvena kaune ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Nevarykit ant kauno,visur forsu buvo yra ir bus. Kaunas geriausias :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
#13 girdejau tau galva tavo tevas apsiko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
#19 sutinku su tavim
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
#13 pusk nx gaidy
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
Kaunas geriausias miestas. Nesvarbu, kad čia forsų, fyfų ant kiekvieno kampo, bet Vilniuj jų tikrai apstu. Renginių vilniuj daugiau, nes tai sostinė, kuri turi didžiulę Siemens Areną, be to kiekvienoje sostinėje jų būna daugiau, todėl tai nieko neįrodo. Kaunas geriausias.! Buvo, yra ir bus! <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
Visiems "hater'iams".
Prieš komentuodami - apsilankykite Kaune!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
11# <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
a nimoka uždara durį...?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
Tikrai labai DEMOTYVUOJA...
Pirma išsiaiškinkit, kas per daiktas yra ta "demotyvacija".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
Gyrdejau zada griauti kauna ir statyti miesta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
CHAAA kaune ZEMKEI 4 kebabines ir visose achujeni kebabai ;) ir jokia kebabine tiek pelno negauna kiek prie mechanikos rumu kebabine stovinti jau 8 metus :) visi taip pripazysta.
Spameris 5749    
Vilniuj geresnis kebabų pasirinkimas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
KAUNAS. TAI MANO MIESTAS NESVARBU, KAD JAME KAIP PRIŠIKTA FORSŲ IR MAROZŲ IR JIS SMIRDA FEKALIJOM
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
4 klaidos. Neturiu nieko pries Kauna, bet reikia pripazint, kad Vilnius geriau. Nors ten ir daug lenku ir kitu dolbajobu, bet ne tiek daug tokiu tipeliu, kaip dewmotyvacijoj "Welcome to Kaunas". Ir siuksliu daug Kaune. Ir renginiu zymiai daugiau Vilniuj ir t.t.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
KARTU ♥ KAUNĄ
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
#4 siaip cia apie vilniu taip.. ;] bsk sumaisei miestus ;)
Roccinho 5749    
#4 Nepradėk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
Kauans ne miestas sudas ne sviestas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
#2 Keturiolikinių "kietuolių" žodynas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
#1 nx pūsk ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
Rašyt išmok
Grįžti į viršų