KAUNAS:* - TAI MANO MIESTA NESVARBU KUR BUCIAU!

2010.09.29 19:09 Gabiukas
  • 28
29
KAUNAS:*







Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
#12 Tave tuoj griaus , o ne Kauną. :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
Kaunas. Kur norai geri, bet rašyt nemokina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
#13 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
nuotrauka gal ir motivacinė, bet komentarai, tai tikrai, kad demotyvuoja
madness 5743    
#13 O Vilniaus dar negriaus,nestatys dar miesto. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
#22 Gerai pasakyta. :))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
#13 Bet tu rimtai trenktas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
21 su savo tokius atsakymu dar karta irodai kokie zmones gyvena kaune ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Nevarykit ant kauno,visur forsu buvo yra ir bus. Kaunas geriausias :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
#13 girdejau tau galva tavo tevas apsiko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
#19 sutinku su tavim
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
#13 pusk nx gaidy
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
Kaunas geriausias miestas. Nesvarbu, kad čia forsų, fyfų ant kiekvieno kampo, bet Vilniuj jų tikrai apstu. Renginių vilniuj daugiau, nes tai sostinė, kuri turi didžiulę Siemens Areną, be to kiekvienoje sostinėje jų būna daugiau, todėl tai nieko neįrodo. Kaunas geriausias.! Buvo, yra ir bus! <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
Visiems "hater'iams".
Prieš komentuodami - apsilankykite Kaune!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
11# <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
a nimoka uždara durį...?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
Tikrai labai DEMOTYVUOJA...
Pirma išsiaiškinkit, kas per daiktas yra ta "demotyvacija".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
Gyrdejau zada griauti kauna ir statyti miesta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
CHAAA kaune ZEMKEI 4 kebabines ir visose achujeni kebabai ;) ir jokia kebabine tiek pelno negauna kiek prie mechanikos rumu kebabine stovinti jau 8 metus :) visi taip pripazysta.
Spameris 5750    
Vilniuj geresnis kebabų pasirinkimas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
KAUNAS. TAI MANO MIESTAS NESVARBU, KAD JAME KAIP PRIŠIKTA FORSŲ IR MAROZŲ IR JIS SMIRDA FEKALIJOM
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
4 klaidos. Neturiu nieko pries Kauna, bet reikia pripazint, kad Vilnius geriau. Nors ten ir daug lenku ir kitu dolbajobu, bet ne tiek daug tokiu tipeliu, kaip dewmotyvacijoj "Welcome to Kaunas". Ir siuksliu daug Kaune. Ir renginiu zymiai daugiau Vilniuj ir t.t.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
KARTU ♥ KAUNĄ
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
#4 siaip cia apie vilniu taip.. ;] bsk sumaisei miestus ;)
Roccinho 5750    
#4 Nepradėk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
Kauans ne miestas sudas ne sviestas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
#2 Keturiolikinių "kietuolių" žodynas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
#1 nx pūsk ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
Rašyt išmok
Grįžti į viršų