25 - geriausias oro laipsnis - Tiek vasarą, tiek žiemą

2011.02.16 Friend
  • 348
28
vasara,ziema,nereikia, i, mokykla,silta







Nuotraukos nėra
Anonimas 5114    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
Vasarą +25 tikrai mažoka. Eikit nx su tom savo temperatūrom jau užpisot.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
nebepjaukit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
Geriau visus metus +25 :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
ai jo, smagiai būtų žiemą 25.... būtų karšta! Šiap skirias - tarp +....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
ziema nereikia i mokykla silta Nu ir zymes. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
nu nezinau kaip jum, bet man ir ziema +25 geriau nei -25
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Oro laipsnis. Pz.
Nuotraukos nėra
Just_Game 5608    
"Žymės: <...> silta" Zudantis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
griausias griausias griausias
Nuotraukos nėra
JuztBe 5608    
Tai vot, kad griausias :)
Nuotraukos nėra
boring 5608    
kai uzknisa kai patvirtina demo su klaidom matyt adminai ir moderatoriai taip pat berasciai
Nuotraukos nėra
boring 5608    
kai uzknisa kai patvirtina demotyvacijas su klaidom galetu netvirtint tokiu
matyt ir adminai bei moderatoriai berasciai kad tokias tvirtina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
"griausias" kul
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
griausias? : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
#10 sugebu, bet nenoriu :) ir "tamsta" reikejo isskirt kableliais.... cia gi viskas juokas... nerimta, tj kam imi i galva, kas ka sako ir kaip?
povilasq 5608    
"griausias"?
zsamilisz 5608    
O uz demotyvacijas, reikia moketi pinigus kai padarai demotyvacija? ar nemokamai mes darom?

Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
#6 Akies klaida neparodo žmogaus neraštingumo. O pats tamsta net lietuviškų raidžių panaudoti nesugebate.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
aha labai zjbs i kolegija 7 ryto vaziuot prie -25 :D
FarmVille 5609    
lenkas šitą demo kūrė?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
Man dzin kiek - žiemą ir kiek + vasarą, svarbu gerai jausčiausi, nebūtų nei per karšta, nei per šalta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
nerastingumas - geriausias proto laipsnis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
nu kalbininkai pradekit rekaut kad su klaida ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
Dėje, turėjo ištaisyt ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
siaip galetu netvirtint su klaidomis : griausias. apgailetina siaip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
vasarą geriausias +30
kasiakas 5609    
na mokiniams tai joa ;]
Grįžti į viršų