Geriame i draugo sveikata tam todel , kad jis poto gers i musu . ;)
Geriame į draugo sveikatą, - o gadiname savąją
Anonimas
5237
Anonimas
5706
krc nebenusisnekek
Anonimas
5706
nei cia labai gadinam ta savaja sveikata....gi ne per daug geriam o tik retkarciais kas savaitgali.....o tarkim geriam chemikalu prikista limonada ar sultys tikrai dazniau....cococola tikrai kenksmingesne jei gersi 0.5l ...aisku jei 3l baltos isgersi tai gal ir mirt gali bet kokiu reik but asilu kad taip elgtis...:D
Anonimas
5707
#8 jei jau daug kas kenkia, tai nereiskia, kad reikia dar labiau paciam sau kenkti :)
supahh.
5707
Tai poto gadina ir draugas savo sveikata, gerdamas i musu sveikatas :D
Anonimas
5707
Tu katras cia demotivacija sukurei. Teisingai geriau neik ish namu, nes eidamas per gatve kvepuoju automobiliu ishmetamomis dujomis, kuriomis kvepuoti kaip zinia nera labai gerai, NES TAI KENKIA SVEIKATAI!
Anonimas
5707
mėmė sukūrė šia demo tikriausiai,pamokslininkas kažkoks jobanas.žiūrėk savo sveikatos o ne kitų.
Anonimas
5707
eikit nx, pamokslininkai. geriu ir gersiu.
garbane
5708
toks gyvenimas.life is life.nananananaaa
Anonimas
5708
Kam ne px ta sveikata, kai gali išgert?
Anonimas
5708
paliubomu naxui
Anonimas
5708
o tada draugas isgeria i musu ir zjbs
|

