#7 O tu irgi per subine kvepuoji ?
Požiūris į pasaulį, - turi būti paprastesnis. |
Požiūris į pasaulį, - turi būti paprastesnis.
Anonimas
5373
#7 O tu irgi per subine kvepuoji ?
Anonimas
5373
Triusis pro subine ikvepia O2...
Mr.Troll
5373
#5 Dar matke ir chemija.
Mon3y_
5373
Fizika sucks.
Synecdoche
5373
Nuomonė. Ir tiek.
Giedriax
5373
ei, kas tvirtina demotyvaciją ir nepamato/nepataiso klaidos?
anonimas
5373
#1 taip!
ausriiine
5373
demotyvuoja mokytis?
|