Kito nelaimė - tik lietuvį priverčia juoktis.

2009.12.19 Ernestas
  • 139
17
Kito nelaimė







Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
durniai gi ten skiepus jiem daro ;D tas juokias kol gali..... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
negražu juoktis iš kitų xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
ko cia juoktis vaikas nukraujuos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
blemba bet rimtai juokinga kai kitas uzsigauna aisku su saiku, ne tai kai kraujo asarom verkia :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
Nu kaip baisu isipjove xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
Ne wien lietuvoi juokiasi is kitu...
Sania 5904    
Geriau butu ne juoktis o dziaugtis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
#1 sitas debilas, o demotyvacija gera ;)
Ernestas 5913    
apie ką ir kalbu kad Lietuviai nemoka iš savęs pasijuokti :) šiek tiek atlaidumo ir viskas bus čiki :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5924    
o Dieve, gal jūs nežinojot, kad Lietuva yra pati pirma sąraše, kuriame surašytos valstybės pagal patyčias? ;)
tai taip kad, žmogus teisybę čia pasakei : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5969    
cia del to.kad brolis turi pimpaliuka o ji ne...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5977    
NX ernestai sunervinai... Biski galvok ka rasai
Lijanelea911 5983    
:D AI NU!!! xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 6013    
Man tai pvz rimtai juokinga kai koks draugas nukrenta ar pns :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6025    
reikia gi juoktis is saves ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6033    
True
Nuotraukos nėra
Anonimas 6035    
jei pats kuris parasei esi lietuvis tai eik susidegink zalty.
Grįžti į viršų