Gotai. - Kai stilius pranoksta sveiką protą.

2010.08.27 19:06 EmpTy
  • 8
35
gotai,protas,stilius,rabarbaras







Nuotraukos nėra
Anonimas 5399    
Dejau pyzda as ant tokiu japanese goth stailo nekenciu japanese akiu kai marijuanos apsiuostai akiu 100% neina atmerkt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
tiesog grazu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
Racistai tie kurie kuria tokia demotyvacijas. Visokių žmonių yra ,visokių ir reikia. Jei nepatinka gal geriau apie tai ir nekalbėkit?
Aš manau ,kad tai yra gražu ir taip atrodyk reikia išties nemažai pastangų
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
#28 Taip, deja čia yra fyfa, o ne gotė... Liūdna, bet mažvaikiai norėdami atkreipti dėmesį į save, bando save priskirti prie kokios nors subkultūros, taip sukeldami visuomenės neapykantą ir tikriesiems atstovams.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
#27, Visi turi charakterius nepriklausomai nuo savo išvaizdos.
Tiesiog, pasaulio suvokimai ir saviraiškos būdai skiriasi.
Nuotraukos nėra
Kaori 5737    
Gtrazu... kad taip atroditum reikia tureti dideliu meniniu sugebejimu^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
#27 fyfos yra tusti zmones, gotai turi charakteri
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
Fyfa? Dievaži, randa su kuo lygint fyfas. Fyfos tokiems žmonėms nei perpus nėra lygios, nors gal ir prie veidrodžio praleidžia ilgą laiką. Koks skirtumas? Nori būt gražus, tai ir atrodai gražiai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
Čia irgi fifa, jei ji aukoja tiek laiko ir pastangų vien dėl išvaizdos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
awesome.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
jėėėga <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
Eina sau. Kietai atrodo! žinoma taip pati nepadaryčiau;D Bet kietai atrodo. Tiksliau biški išsigaščiau pamačius tokia, bet vis viena kietai atrodo. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
Jei buciau bx tai rinkciausi sia panele, o soliariumine nx pasiusciau
EmpTy 5782    
#21 cbb, aš panelė : DDDDD tai nei su viena neičiau, nes ne lesbė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
cia jau tikrai per daug. Oos jei tave kviestu i pasimatyma tokia gote ir soliariumine ka rinktums? :D tik nesakyk kad nk, nes nesiskaitys,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
Nice...
indigokid 5782    
Tai kad aciu :>
OoS 5782    
#17 Pats tu tokia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
#15 #16 tudse
OoS 5782    
#14 Juden!
indigokid 5782    
Ah, nereikia cia taip manes girti :>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
#10 #9 nieksai..
valkata 5782    
#12 Bjaurybes...ane?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
nieksai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
Matosi, kad mergina foto labai graži, bet gaila, kad pasirinko tokį stilių...
OoS 5782    
#8 Nes šaipytis gera ir smagu.
indigokid 5782    
noriu ir saipausi ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
#6 ko cia saipaisi??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
Dieve, palikit tuos gotus ramybėje, jums ką, skauda, kad jie atrodo ne taip kaip jūs? Man asmeniškai nuotraukoje tikrai žavus ir išskirtinis asmuo.
indigokid 5782    
nesupraNtele
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
#4 ak ta turejai omeny, nesuprantau...
OoS 5782    
#3 Ne, noriu kad baigtų tą patį šūdą kraut, nes akivaizdžiai pamiršo, kad ir pas pačius sveiką protą kažkas yra pranokęs
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
#2 tai ka nori kad visas problemas issakytu vienu kartu?
OoS 5782    
Jo, o kai manija spirgintis soliariume pranoksta sveiką protą, tai px?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
kosmaras
Grįžti į viršų