O kas ėsi tu? :)

2010.08.30 13:01 Edvard
  • 11
4
grybas,zaidymas,draugai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
JEI nebūtų rašybos klaidų tai būtų ok. šiaip patiko demotyvacija ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
berastis pzdc
Spameris 5777    
Turėjo būti "O kas esi tu?" arba "O ką ėsi tu?", bet kuriuo atveju, šitas jau buvo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Tavo rašybos klaidos.... Jų tiek daug.Gal pradėk eit į mokyklą:)
Grįžti į viršų