pati demotyvaciją iš prikolino iš tų kurie komentaruose nusišneka.
Netipiški lietuviai - "Jau geriau vairuosiu traktorių"
Anonimas
5838
MeDiN
5885
Mieliau turėsiu traktorių negu BMW :)
Anonimas
5893
Traktorius a.k.a 3 Mindejai. :/
Anonimas
5943
Užskaitau. :D jiem visiem po 10 metų :D
Anonimas
5949
Traktoristai valdo ;D
Anonimas
5950
traktoriai ftw :D
giedriuxxx
5950
traktoriai is the best :D
Anonimas
5950
:D
Anonimas
5950
blt lopai nx :D
Anonimas
5950
:D
Anonimas
5951
a.k.a dauguma demotyvacijos komentatorių yra visiški debilai :D
|

